Gå till innehåll

Personal

AB Boxholmshus har idag ca 50 medarbetare som gör allt för att Du ska ha ett tryggt och bekvämt boende med bra service och medinflytande.

Telefonväxel:
0142-896 00

K‌ontakt företagsledning

Företagsledning




Fredrik Noaksson

VD

0142-896 99

fredrik.noaksson@boxholmshus.se

Niklas Odeheim

Fastighetschef

0142-896 97

niklas.odeheim@boxholmshus.se

Louise Tollemark

Redovisningsansvarig

0142-896 93

louise.tollemark@boxholmshus.se

Dennis Allvin

VA/Avfallschef

0142-895 52

dennis.allvin@boxholmshus.se

Anna Erkers

Städchef/Bovärd

0725-12 54 82

anna.erkers@boxholmshus.se

Ingela Fridlund

Föreståndare Sim- och sporthall

0767-8599 50

ingela.fridlund@boxholmshus.se

Kontakt administration, ekonomi

Administration, ekonomi

Uthyrning




Charlotte Beidegårdh

Fastighetsuthyrning

0142-896 91

charlotte.beidegardh@boxholmshus.se

Reception




Rebecca Karlsson

Receptionist

0722-12 51 48

rebecca.karlsson@boxholmshus.se

Fastighet




Annelie Kjell

Administratör Fastighet

0142-896 98

annelie.kjell@boxholmshus.se

Tekniska avdelningen




Monica Torvaldsdotter

Ekonomi/Administratör

0142-896 94

monica.torvaldsdotter@boxholmshus.se

Ekonomi




Louise Tollemark

Redovisningsansvarig

0142-896 93

louise.tollemark@boxholmshus.se

Lisbeth Karlsson

Ekonomiassistent

0142-896 48

lisbeth.a.karlsson@boxholmshus.se

Lotta Karlsson

Arbetsmiljösamordnare

0142-895 66

lotta.karlsson@boxholmshus.se


K‌ontakt fastighetsavdelning

Fastighetsavdelning

Niklas Odeheim

Fastighetschef

0142-896 97

niklas.odeheim@boxholmshus.se

Pär Andersson

Fastighetstekniker


par.andersson@boxholmshus.se

Robin Söderberg

Fastighetstekniker


robin.soderberg@boxholmshus.se

Johan Jakobsson

Projektsamordnare

0722-04 71 36

johan.jakobsson@boxholmshus.se

Annelie Kjell

Administratör

0142-896 98

annelie.kjell@boxholmshus.se

Anna Erkers

Städchef/Bovärd

0725-12 54 82

anna.erkers@boxholmshus.se

Åsa Stenberg

Fastighetsservice




 

Kontakt Tekniska avdelningen

Teknska avdelningen




Dennis Allvin

VA/Avfallschef

0142-89552

dennis.allvin@boxholmshus.se

Monica Torvaldsdotter

Ekonomi/Administratör

0142-896 94

monica.torvaldsdotter@boxholmshus.se

Leif Pedersen

Renhållningsarbetare/verkstad



Erik Andersson

Renhållningsarbetare



Oskar Axelsson

Renhållningsarbetare



Anders Åhlen

Renhållningsarbetare



Tommy Bratz

VA tekniker



Anders Fredriksson

VA tekniker



Martin Nilsson

VA tekniker



Elias Pedersen Sandbakken

VA tekniker



K‌ontakt sim- och sporthall

Sim- och sporthall

Reception


0142-895 64

simhall@boxholmshus.se

Ingela Fridlund

Föreståndare

076-785 99 50

ingela.fridlund@boxholmshus.se

Peder Sterner

Vaktmästare


peder.sterner@boxholmshus.se

Olivia Svärd

Badvakt



Rebecca Törngren

Badvakt & instruktör


rebecca.torngren@boxholmshus.se

My Jakobsson

Badvakt & instruktör



Sara Abrahamsson

Badvakt, instruktör & massör



Agnes Frid

Badvakt



Ronja Hektor

Badvakt & instruktör

Tjänstledig



K‌ontakt städavdelning

Städavdelning

Anna Erkers

Städchef/Bovärd

0725-12 54 82

anna.erkers@boxholmshus.se

Lotta Karlsson

Lokalvårdare



Lena Gustafsson

Lokalvårdare



Petra Thell

Lokalvårdare



Birgitta Johansson

Lokalvårdare



Cecilia Fridh

Lokalvårdare



Camilla Fridh

Lokalvårdare



Susanne Helgesson

Lokalvårdare



Jeanette Blomqvist

Lokalvårdare



Johanna Stagsegel

Lokalvårdare



Åse Bratz

Lokalvårdare



Åsa Stenberg

Lokalvårdare



Anna Mjörnemo

Lokalvårdare